Dažniausiai užduodami klausimai

Mūsų būstinės yra Šiauliuose ir Kaune – šiuose miestuose pristatymo ir montavimo darbai – nemokami. Įrangą galime pristatyti visoje Lietuvoje -pristatymo kaina – 1€/1km. Dėl tikslios kainos siūlome teirautis telefonu, taip galėsime Jums pasiūlyti geriausią variantą.  

Baldus, apšvietimą, šildytuvus ir kt. įrangą galite atsiimti patys iš mūsų sandėlių Kaune ir Šiauliuose. Šiuo metu nesiūlome palapinės atsiėmimo ir savarankiško montavimo galimybės – siekiame jog mūsų paslaugomis būtumėte maksimaliai patenkinti, tad montavimo darbus atliekame nemokamai.

Palapinės montuojamos Jūsų pasirinktoje vietoje, jas tvirtinant prie žemės 0,5 m ar ilgesniais kuolais ir tvirtinimo diržais. Atvejais, kai nėra galimybės palapinę tvirtinti ant minkšto žemės paviršiaus (pvz., esant trinkelėms, betonui ar kitam kietam paviršiui), taikysime montavimo paslaugos kaina, kuri gali būti individuali priklausomai nuo konkrečios situacijos. Renginiams vykstant viešose erdvėse, kai yra montavimo bei išmontavimo laiko apribojimai ar nuomojantis tik palapinę be baldų, taip pat gali būti taikomas papildomas mokestis.